СУ "Христо Ботев"
Средно училище в град Грамада

Програма

І КЛАС

 ПОНЕДЕЛНИК

1       Родинознание

2       Български език и л-ра

3       Български език и л-ра

4       Математика

5       Физ. възпитание и спорт 

ВТОРНИК

1       Математика

2       Български език и л-ра

3       Български език и л-ра

4       Музика

5       Технологии и предприем.

 СРЯДА

1       Български език и л-ра

2       Български език и л-ра

3       Изобразително изкуство

4       Изобразително изкуство

5       Час на класа

 ЧЕТВЪРТЪК   

1       Български език и л-ра

2       Български език и л-ра -  РП

3       Математика

4       Музика

СД - Лека атлетика

 

ПЕТЪК

1       Български език и л-ра -  РП

2       Математика

3       Математика -  РП

4       Физ. възпитание и спорт

 

 IІ КЛАС

        ПОНЕДЕЛНИК

  1. Родинознание
  2. Български език и л-ра
  3. Български език и л-ра
  4. Математика
  5. Физ. възпитание и спорт

      ВТОРНИК

  1. Български език и л-ра
  2. Български език и л-ра
  3. Математика
  4. Изобразително изкуство

      Час на класа

       СРЯДА

  1. Български език и л-ра
  2. Математика
  3. Български език и л-ра - РП
  4. Английски език
  5. Технологии и предприем.

      ЧЕТВЪРТЪК

  1. Български език и л-ра
  2. Български език и л-ра
  3. Математика
  4. Английски език
  5. Музика

        ПЕТЪК

  1. Математика - РП
  2. Български език и л-ра - РП
  3. Музика
  4. Физ. възпитание и спорт

       СД - Лека атлетика

 

IІІ КЛАС

      ПОНЕДЕЛНИК

  1. Английски език
  2. Човекът и обществото
  3. Български език и л-ра
  4. Български език и л-ра
  5. Математика
  6. Музика

       ВТОРНИК

  1. Човекът и природата
  2. Математика
  3. Български език и л-ра
  4. Български език и л-ра
  5. Физ. възпитание и спорт
  6. Компютърно моделиране

      СРЯДА

  1. Български език и л-ра
  2. Български език и л-ра -
  3. Английски език
  4. Изобразително изкуство
  5. Изобразително изкуство
  6. СД - Лека атлетика

      ЧЕТВЪРТЪК

  1. Английски език
  2. Български език и л-ра
  3. Български език и л-ра- РП
  4. Математика
  5. Технологии и предприем
  6. Час на класа

      ПЕТЪК

  1. Български език и л-ра РП
  2. Математика
  3. Математика РП
  4. Човекът и обществото
  5. Физ. възпитание и спорт

 

IV КЛАС

      ПОНЕДЕЛНИК

  1. Човекът и обществото
  2. Математика
  3. Български език и л-ра
  4. Български език и л-ра
  5. Технологии и предприем.

      СД - Лека атлетика

      ВТОРНИК

  1. Български език и л-ра
  2. Човекът и природата
  3. Български език и л-ра - РП
  4. Английски език
  5. Музика

      Час на класа

      СРЯДА

  1. Английски език
  2. Български език и л-ра
  3. Български език и л-ра
  4. Математика
  5. Човекът и природата
  6. Физ. възпитание и спорт

      ЧЕТВЪРТЪК

  1. Български език и л-ра
  2. Английски език
  3. Математика
  4. Компютърно моделиране
  5. Изобразително изкуство
  6. Изобразително изкуство

      ПЕТЪК

  1. Български език и л-ра
  2. Български език и л-ра - РП
  3. Математика
  4. Математика - РП
  5. Физ. възпитание и спорт

 

 V КЛАС

      ПОНЕДЕЛНИК

  1. История и цивилизации
  2. Английски език
  3. Български език и л-ра
  4. Математика
  5. Човекът и природата
  6. Физ. възпитание и спорт

      Час на класа

      ВТОРНИК

  1. Български език и л-ра
  2. География и икономика
  3. Математика
  4. Човекът и природата
  5. Физ. възпитание и спорт
  6. Английски език

      СРЯДА

  1. Български език и л-ра
  2. Български език и л-ра
  3. География и икономика
  4. .Математика
  5. Технологии и предприем
  6. Изобразително изкуство
  7. Физ. възпитание и спорт

      ЧЕТВЪРТЪК

  1. КМ и инф. технологии
  2. Български език и л-ра
  3. Български език и л-ра
  4. Математика
  5. Английски език
  6. Музика
  7. География и икономика - РП

      ПЕТЪК

  1. Български език и л-ра - РП
  2. Математика
  3. Математика - РП
  4. История и цивилизации
  5. Музика
  6. Изобразително изкуство

      СД - Футбол

 VI КЛАС

     ПОНЕДЕЛНИК

  1. Математика
  2. Български език и л-ра
  3. Английски език
  4. Човекът и природата
  5. Изобразително изкуство
  6. Изобразително изкуство

      Час на класа

     ВТОРНИК

  1. Математика
  2. Математика - РП
  3. Технологии и предприем.
  4. Български език и л-ра
  5. Български език и л-ра
  6. Музика
  7. Физ. възпитание и спорт

      СРЯДА

  1. Математика
  2. Математика
  3. Български език и л-ра
  4. История и цивилизации
  5. География и икономика
  6. Технологии и предприем

    СД - Футбол

      ЧЕТВЪРТЪК

  1. История и цивилизации
  2. Математика
  3. Английски език
  4. Български език и л-ра
  5. КМ и инф. технологии
  6. Физ. възпитание и спорт
  7. Музика

       ПЕТЪК

  1. Английски език
  2. География и икономика
  3. Човекът и природата
  4. КМ и инф. технологии
  5. Български език и л-ра - РП
  6. Физ. възпитание и спорт

 VII КЛАС

      ПОНЕДЕЛНИК

  1. Български език и л-ра - РП
  2. Математика
  3. Математика - РП
  4. История и цивилизации
  5. КМ и инф. технологии
  6. География и икономика

     Час на класа

      ВТОРНИК

  1. Английски език
  2. Физика и астрономия
  3. Български език и л-ра
  4. Математика
  5. Математика
  6. Технологии и предприем.
  7. Изобразително изкуство

 

      СРЯДА

  1. История и цивилизации
  2. Английски език
  3. Математика
  4. Български език и л-ра
  5. КМ и инф. технологии
  6. Биология и ЗО
  7. Музика

      ЧЕТВЪРТЪК

  1. Български език и л-ра
  2. Биология и ЗО
  3. География и икономика
  4. Химия и ООС
  5. Физ. възпитание и спорт
  6. Английски език

     СД - Футбол

      ПЕТЪК

  1. Математика
  2. Български език и л-ра
  3. Български език и л-ра
  4. Физика и астрономия
  5. Физ. възпитание и спорт
  6. Изобразително изкуство